Családi nap az Egyetemen

2017, május 10 - 13:56 Iciri-piciri alumni

Családi Nap az Egyetemen

A Debreceni Egyetem dolgozói és családtagjai részére Családi napot, valamint Alumni közössége számára "Iciri-piciri alumni" programot szervezünk a Nagyerdei Kultúrparkban 2017. május 20-án (szombat) 9:30 és 13.00 óra között.

A programon való részvétel feltétele a regisztráció, amelyet ezen az oldalon tud megtenni.

A családi napon díjtalanul maximum 600 fő részvételét tudjuk biztosítani, mivel a férőhelyek száma korlátozott. A regisztráció a Kultúrparkba történő díjtalan belépésre jogosít, a játékok használatára nem jogosít! A regisztrált jelentkezők számára programjaink, ingyenesen látogathatóak (arcfestés, szakvezetés, aszfaltverseny, Csicseri és Borsó koncert, találkozás eDE-vel)

A belépésre jogosító karszalag átvételét a helyszínen 13 óráig tudjuk biztosítani.

Jelentkezési határidő: 2017. május 19. (péntek) 12:00.

Regisztráció: https://portal.unideb.hu/hu/webform/csal%C3%A1dbar%C3%A1t-munkahely-p%C3%A1ly%C3%A1zat

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők:

a Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK), a Lelkierő Egyesület valamint a Rendezvénykoordinációs és Alumni Központ munkatársai